Gerhard Nesvadba - Winterlandschap

Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Gerhard Nesvadba - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerhard Nesvadba (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 36.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi winterlandschap van G. Neswadba

Het werk heeft een mooie diepte, fijne compositie, je wordt mooi het vergezicht ingetrokken.

Goede staat, lijkt enige nicotine verkleuring te vertonen.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Gerhard Nesvadba (1941)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HAantjes
Lid sinds 2023
3 verkochte items
Alle items (3)
46.5 cm
36.5 cm
38 cm
28 cm