Gerhard Taubert - Träume von Bäumen I

Gerhard Taubert - Träume von Bäumen I kopen? Bied vanaf 35!
Gerhard Taubert - Träume von Bäumen I kopen? Bied vanaf 35!Gerhard Taubert - Träume von Bäumen I kopen? Bied vanaf 35!
  • Gerhard Taubert (1928-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 66 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33/190
Een prachtige grote zeefdruk van de Duitse kunstenaar Gerhard Taubert. Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of verzonden worden per post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Gerhard Taubert (1928-2012)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4597 verkochte items
Alle items (446)
60 cm
66 cm