GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 - Verkocht

GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!GERO - Tinnen vaasje ontwerp Theodorus Hooft ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • GERO (1912)
TypeDesign
Periode1910 t/m 1929
StijlAmsterdamse School
Afmetingen6 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Gero - Handgedreven tinnen vaasje Theodorus Hooft. In goede gebruikte conditie, gemerkt en gesigneerd aan de achterzijde.
Prijs is inclusief 21% BTW

Onbeschadigde conditie, wel een mooie patina en gebruikssporen aan de onderzijde.

GERO (1912)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
7
6
7
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 08:51
Eindtijd:01-07-2022 om 21:13
ellaarps
01 jul. / 13:33
€ 1