Gerrit van Bakel - Olieverf op board, Kleurrijk landschap - Verkocht

Gerrit van Bakel - Olieverf op board, Kleurrijk landschap kopen? Bied vanaf 50!

Gerrit van Bakel - Olieverf op board, Kleurrijk landschap kopen? Bied vanaf 50!Gerrit van Bakel - Olieverf op board, Kleurrijk landschap kopen? Bied vanaf 50!Gerrit van Bakel - Olieverf op board, Kleurrijk landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerrit van Bakel (1943-1984)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Klein kleurrijk werkje van Gerrit van Bakel.

Oppervlaktevuil.
Binnen Nederland € 11,49

Gerrit van Bakel (1943-1984)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items
33 cm
33 cm
20 cm
15 cm