Gerrit van Dijk - Pink Morris Show

Gerrit van Dijk - Pink Morris Show kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit van Dijk - Pink Morris Show kopen? Bied vanaf 100!Gerrit van Dijk - Pink Morris Show kopen? Bied vanaf 100!Gerrit van Dijk - Pink Morris Show kopen? Bied vanaf 100!
  • Gerrit van Dijk (1938-2012)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1969
Techniek Collage
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit vroege werk van wereldberoemde Haarlemse kunstenaar/filmer Gerrit van Dijk was in 1970 onderdeel van de tentoonstelling "De Pink Morris show" in de Haarlemse Vleeshal. Lopende de begin 70 'er jaren is Gerrit van Dijk overgegaan van schilderen- collage maken naar animatiefilms produceren.
In het Pas-Partout zitten vochtvlekken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland

Gerrit van Dijk (1938-2012)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Heikos
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
85 cm
65 cm
45 cm
40 cm