Gerry Jilesen - Das Bett - Verkocht

Gerry Jilesen - Das Bett kopen? Bied vanaf 1!

Gerry Jilesen - Das Bett kopen? Bied vanaf 1!Gerry Jilesen - Das Bett kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerry Jilesen (1963)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen170 x 130 cm (h x b)
Incl. lijst180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk met origineel loden lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velden, Nederland

Gerry Jilesen (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Geraedts
Lid sinds 2023
10 verkochte items
140 cm
180 cm
130 cm
170 cm