Gert Jan van Maanen - Irish ruins

Gert Jan van Maanen - Irish ruins kopen? Bied vanaf 250!
Gert Jan van Maanen - Irish ruins kopen? Bied vanaf 250!Gert Jan van Maanen - Irish ruins kopen? Bied vanaf 250!
  • Gert Jan van Maanen (1946)
Jaartal1997
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst86 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig abstract werk van Gert Jan van Maanen in krijt en pastel (pigmenten). De ruïne is begroeid met planten die in de zomer gele bloemen hebben. De ruïne staat langs de Bandon rivier in Ierland.

Starttijd28-12-2023 om 15:34
Eindtijd5-1-2024 om 22:09
Openingsbod € 250
ObjectlocatieHengelo,  Nederland