Giuseppe Santomaso -" Nieuwjaarskaart " - Kleuren litho - 1986 - Handgesigneerd - Verkocht

Giuseppe Santomaso  -" Nieuwjaarskaart " - Kleuren litho - 1986 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Giuseppe Santomaso  -" Nieuwjaarskaart " - Kleuren litho - 1986 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Giuseppe Santomaso  -" Nieuwjaarskaart " - Kleuren litho - 1986 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
  • Giuseppe Santomaso
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Handgesigneerde en als Prova d'Artista beschreven kleuren litho.

Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)

Techniek: Lithografie

Jaar: 1986

Afmetingen: Blad: 25 x 24 cm, Compositie:22,0 x 22,0 cm

Drukker: Erker-Presse, St. Gallen

Gesigneerd: Hand gesigneerd en als Prova d'Artista beschreven

Conditie: Zeer goed

Nederland = €10

België en Duitsland = €17

Giuseppe Santomaso

Geplaatst door  Artem_Arti
53 verkochte items