Natuurgebied Dolsward Geldermalsen Olieverf doek Gesigneerd en gedateerd G. Murman '28
Goos Murman Geldermalsen 1869 – 1945 Gosen (Goos) Murman was een autodidact.
Hij schilderde vooral stillevens, stadsgezichten, landschappen en bloemstillevens.
Vaak was hij in de buitenlucht te vinden, waar hij ‘en plein air’ schilderde.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00