Herman Wijngaard (1922-2012)
Haven Gezicht - Olieverf Schilderij
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 78 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |