BWArt
  3. Ervaren verkoper
  5. BWArt

BWArt

Lid sinds 2024 / Tiel, Nederland

2 aangeboden items / 14 verkochte items

Herman Wijngaard - Haven Gezicht - Olieverf Schilderij kopen? Bied vanaf 225!
Herman Wijngaard (1922-2012) Nederlands Haven Gezicht - Olieverf Schilderij
Afmetingen 78 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Hein van Schuppen - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20