Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Vinyl |
Type | Single |
Stijl | Rock & Pop |
Uitgave | Picturedisc |
Conditie | |||
Conditie | Zeer goed (VG+/VG) | ||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
Objectlocatie | Harlingen, Nederland |
Starttijd | 19-10-2020 om 12:46 |
Eindtijd | 27-10-2020 om 21:26 |