Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel-

Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!
Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!
  • Gregorio Dominguez Gonzalez (1960)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrij zeldzame aquarel (vroeg werk) van de befaamde Spaanse kunstenaar Dominguez Goyo (Fuentecen, Burgos 1960).

Formaat: 25 x 52 cm incl. eenvoudige lijst Techniek: aquarel Kunstenaar: Dominguez Goyo l.o. gesigneerd Creatie: 1980-1985 Conditie: goed, gelijst achter glas
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere poort, Nederland

Gregorio Dominguez Gonzalez (1960)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HvdS
56 verkochte items
52 cm
25 cm
52 cm
25 cm