Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat

Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
  • Gregory Crewdson (1962)
Type kunstwerkFotografie
TechniekDigitale Print
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 35.5 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage573/640

Gregory Crewdson - Twilight - Man in car

Prachtige foto uit de Twilight reeks, de belangrijke reeks uit zijn oeuvre, waar zijn epische, cinematografische regie zijn oorsprong vindt.

28 x 35.5 cm
mooi ingelijst 30 x 38 cm
digital pigment print on 305gsm Moab Juniper Baryta paper.

limited edition 375/640
Handgesigneerd rechtsonder
inclusief handgesigneerd certificaat van Gregory Crewdson zelf

Mooie zwarte lijst met mat, uv werdend museumglas, in nieuwstaat, kan zo aan de muur!
With Twilight, a series of 40 elaborately-staged photographs taken between 1998 and 2002, Gregory Crewdson arrived at the epic, filmic approach which has come to define his instantly recognisable images.
Twilight explores liminal moments in small town America. Everyday settings become paranormal as night draws and bizarre details arise. Intentionally ambiguous, each photograph resembles a climatic film noir still while eluding any concrete plot, place or character.

The first print sets a car – driver dazed, door and boot wide open – in the middle of a quiet residential street. An eerie glow emanates from a shed surrounded by bushes. Lit, curtainless windows suggest onlookers, even if none can be seen.
“I’m revisiting this picture on the 25th Anniversary of Twilight because, as my first street scene of this kind, it has become very important in my iconography and visual language. Its significance in the context of my larger body of work is very striking in retrospect.”

Wordt verzekerd verstuurd met track en trace

Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,20
Naar Duitsland € 26,20
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Gregory Crewdson (1962)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  gravity
Lid sinds 2023
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
38.5 cm
30 cm
35.5 cm
28 cm
Openingsbod € 1.299
ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd23-4-2024 om 21:19
Eindtijd7-5-2024 om 21:07