FA. (4)

Grietje Postma - 2012-IV

Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!
Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!Grietje Postma - 2012-IV kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Onnosin

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Grietje Postma (1961)
Jaartal2012
TechniekHout/Linosnede
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Het werk van Grietje Postma is bijzonder. Het is een meer kleuren houtdruk die gemaakt is met de reductietechniek. Dat betekent dan voor elke kleur er meer uit de plaat hout wordt gesneden. Een langdurig en tijdrovend procedé.
Het is een artist proof (E.A. 20)
De houtdruk is in 2013 gekocht bij Galerie Petit in Amsterdam. Het is altijd ingelijst geweest in een houten lijst met museumglas. In het glas zit een kleine, minieme beschadiging buiten de tekening. (zie foto)

Het werk is door de galerie ingelijst en daar niet uit geweest.

Grietje Postma (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Onnosin

Lid sinds 2019
0 verkochte items
72.5 cm
52.5 cm
50 cm
30 cm
Sluit binnenkort 22u 31m 05s
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieBussum, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:20-06-2022 om 16:06
Eindtijd:04-07-2022 om 20:37