GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 - Verkocht

GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!GROTE Fine Art Print,"Snow AK ", GESIGNEERD en COA, genummerd A/P of 1 t/m 100 kopen? Bied vanaf 1!

DEATH NYC

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • DEATH NYC
GesigneerdHandgesigneerd

STREET GRAFFITI FINE ART PRINT 300 gsm papier

Kunstenaar: DEATH NYC

Fine Art Print: Titel: Snow AK in perfecte staat, nooit ingelijst geweest.

Handgesigneerd genummerd A/P of 1 t/m 100 exemplaar.

Jaar: 2013.

afmeting blad: 32 x 45 cm.

inclusief echtheidscertificaat "coa" en goldsticker.

bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken.

Kunst wordt zeer deugdelijk verzonden.....!!!

bij meerdere winnende biedingen betaald U uiteraard maar slechts éénmaal de kosten voor verpakking en verzending.

Happy bidding !!!

DEATH NYC

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:22-02-2016 om 19:28
Eindtijd:05-03-2016 om 21:28
Biedingen (12)
Mingelen
05 mrt. / 21:06
€ 26
Ebo2000
05 mrt. / 20:33
€ 21
MrA
05 mrt. / 20:10
€ 19
Ebo2000
05 mrt. / 19:38
€ 17
Mingelen
05 mrt. / 16:42
€ 15
Ebo2000
05 mrt. / 16:42
€ 13
Mingelen
05 mrt. / 09:45
€ 11
Ebo2000
05 mrt. / 09:45
€ 9
Mingelen
05 mrt. / 09:44
€ 7
Ebo2000
05 mrt. / 09:44
€ 5
Mingelen
04 mrt. / 17:28
€ 3
rbijker001
04 mrt. / 14:21
€ 1