Gubbels Helden - Granatenschaal - Verkocht

Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!Gubbels Helden - Granatenschaal kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Wetering11
FA. (1)

Lid sinds 2018
49 verkochte items
  • Gubbels Helden
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1983
Afmetingen8 cm x 32 cm x 32 cm (h x b x d)
Gewicht2400 gram
GemerktHandgesigneerd
Mooi schaal/wandbord van Gubbels Helden uit limburg, deze is bedekt met 2 granaat achtige vormen om olie/petroleum in te branden.

Goede staat.

Gesigneerd.

Bruin van kleur.

Mist 1 lontje.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 14:24
Eindtijd:17-04-2020 om 21:28
Lao-tse
17 apr. / 13:08
€ 25