Guda Boelens - Vreemde Vogel - Verkocht

Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!Guda Boelens - Vreemde Vogel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ReginaNoordzij

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Guda Boelens (1945)
Jaartal2010
TechniekAcryl
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij van kunstenares Guda Boelens.
2 dimensionaal/acryl op zoek in gemengde techniek.

Guda Boelens (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ReginaNoordzij

Lid sinds 2019
1 verkochte items
60 cm
85 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2019 om 16:34
Eindtijd:13-05-2020 om 20:30
jakob007
13 mei / 08:43
€ 65