Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen

Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!
Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!Gustave Colsoulle - Paarden in een stal met kippen kopen? Bied vanaf 300!
  • Gustave Colsoulle (1843-1895)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Erg mooi schilderij van paarden op stal met kippen. Geschilderd op een paneel van 50 x 33 cm.
Gustave Colsoulle was een Belgische kunstenaar geboren in Brugge in 1843 en gestorven in Antwerpen in 1895. Hij was een schilder, aquarellist en beeldhouwer. Hij volgde opleidingen aan de Academies te Gent en Antwerpen. Hij had als schilder een voorkeur voor o.a. landschappen, dieren (paarden) en staltaferelen. Werk o.m. in het Museum te Antwerpen en The British Museum. Vermeld in het “Lexicon van Westvlaamse Beeldende Kunstenaars III”, BAS III. (PIRON)
Het schilderij vertoont hier en daar bobbeltjes, de verf laat echter niet los. De originele lijst heeft enkele lichte gebruikssporen, verder is het geheel in goede staat.

Kan vanwege het formaat alleen binnen Nederland verstuurd worden. Ophalen kan ook.
Er zitten wat bobbeltjes onder de verf hier en daar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00