Erg mooi schilderij van paarden op stal met kippen. Geschilderd op een paneel van 50 x 33 cm.
Gustave Colsoulle was een Belgische kunstenaar geboren in Brugge in 1843 en gestorven in Antwerpen in 1895. Hij was een schilder, aquarellist en beeldhouwer. Hij volgde opleidingen aan de Academies te Gent en Antwerpen. Hij had als schilder een voorkeur voor o.a. landschappen, dieren (paarden) en staltaferelen. Werk o.m. in het Museum te Antwerpen en The British Museum. Vermeld in het “Lexicon van Westvlaamse Beeldende Kunstenaars III”, BAS III. (PIRON)
Het schilderij vertoont hier en daar bobbeltjes, de verf laat echter niet los. De originele lijst heeft enkele lichte gebruikssporen, verder is het geheel in goede staat.
Kan vanwege het formaat alleen binnen Nederland verstuurd worden. Ophalen kan ook.