Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!)

Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 874,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!Guy Olivier - Unica 'Dame op sofa' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Guy Olivier (1963)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
Lijst75 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  uniek werk van Guy Olivier. Het werk is middenonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een nieuwe luxe zilverkleurige lijst.  Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Guy Olivier
Techniek:  Gemengde techniek
Oplage: Unica
Gesigneerd: Middenonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 48 x 32 cm
Afmeting met lijst (HxB): 75 x 58 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Het werk is in zeer goede staat en is voorzien van een nieuwe lijst.

Guy Olivier (1963)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
58 cm
75 cm
32 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 874,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 12:51
Eindtijd:31-01-2021 om 20:50

Biedingen (7):

krijger43
31 jan. / 20:43
€ 760
Harrypeels1
31 jan. / 20:40
€ 710
krijger43
31 jan. / 20:35
€ 660
Harrypeels1
31 jan. / 20:34
€ 610
krijger43
31 jan. / 20:30
€ 590
Angelique1
31 jan. / 19:06
€ 570
krijger43
30 jan. / 15:26
€ 550