Guzzini - Drie espresso kopjes - Verkocht

Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!
Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!Guzzini - Drie espresso kopjes kopen? Bied vanaf 1!
  • Guzzini
TypeDesign
StijlContemporary
Afmetingen5 cm x 6.3 cm x 6.3 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Drie espresso kopjes van Guzzini. In prima onbeschadigde conditie en gemerkt aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie

Guzzini

ItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
6.3
5
6.3
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 12:05
Eindtijd:15-08-2022 om 19:27
Maron
12 aug. / 23:15
€ 1