Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot - Verkocht

Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!

Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!Haaike Abraham Jaarsma - Zeilboot kopen? Bied vanaf 175!
  • Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1954
Drager Hardboard
Stijl Realistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schitterend schilderij van H.A. Jaarsma uit 1954. Olieverf op hardboard.
Fraai ingelijst inclusief binnenlijst. Zowel schilderij als lijst is onbeschadigd.
Het schilderij is getaxeerd door een Jaarsma kenner in Bolsward een aantal jaren geleden met richtprijs destijds 1200 euro.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MichaelE
Lid sinds 2019
1 verkochte items
78 cm
53 cm
63 cm
38 cm