Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht

Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht kopen? Bied vanaf 800!
Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht kopen? Bied vanaf 800!Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht kopen? Bied vanaf 800!Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht kopen? Bied vanaf 800!Habip Aydogdu - Expressionistisch Havengezicht kopen? Bied vanaf 800!
  • Habip Aydogdu (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1978
Drager Marouflé
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vroeg werk van de bekende Turkse kunstenaar Habip Aydoğdu, prachtig van kleur en dik in de verf.

Habip Aydoğdu  is een vooraanstaand Turkse kunstschilder binnen de naoorlogse en hedendaagse kunst. Zijn werk kenmerkt zich door een expressieve stijl die balanceert tussen figuratieve en abstracte elementen.

Aydoğdu studeerde aan de Academie voor Toegepaste Kunsten (nu Marmara Universiteit) in Istanbul en exposeerde zowel in Turkije als internationaal.
Zie foto's
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 20,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 32,50

Habip Aydogdu (1952)

Turks Turks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
268 verkochte items
Alle items (18)