Han le Roy - titel onbekend

Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!
  • Han le Roy (1952)
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verf op papier
op paneel ingelijst met plexiglas ervoor

Han le Roy (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  dirkversluis
Lid sinds 2020
1 verkochte items
60 cm
80 cm
50 cm
65 cm
Starttijd8-2-2020 om 17:35
Eindtijd16-2-2020 om 15:48
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland