Han le Roy - titel onbekend

Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  dirkversluis

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Han le Roy (1952)
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verf op papier

op paneel ingelijst met plexiglas ervoor

Han le Roy (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  dirkversluis

Lid sinds 2020
1 verkochte items
60 cm
80 cm
50 cm
65 cm
Starttijd:08-02-2020 om 17:35
Eindtijd:16-02-2020 om 15:48
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie