Han Teng - ZcH18

Han Teng - ZcH18 kopen? Bied vanaf 150!
  • Han Teng (1978)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In perfecte staat

Han Teng (1978)

Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Wlondema
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
80 cm
Starttijd5-10-2023 om 20:02
Eindtijd14-10-2023 om 22:13
Openingsbod € 150
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland