Han Teng - Zonder titel.

Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!
Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 69!
  • Han Teng (1978)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Teng werd geboren in 1978 en in 2001 rondde hij zijn studie af aan het Tianshui Teaching College, met als specialisatie kunst. Zijn werk ‘Earth’ won de tweede prijs in de Youth Art Fair. Zijn olieverfschilderij ‘That Year’ is tijdens het vijftigjarige jubileum van het P.R. China fonds bekroond met de titel Excellent Artwork. Zijn schilderijen zijn opgenomen in onder andere The Collection of Famous Persons in the World, The Collected Edition of Chinese Art en de Selected Edition of Chinese Art.

Han Teng (1978)

Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
60 cm
60 cm
Starttijd:13-08-2022 om 15:10
Eindtijd:27-08-2022 om 20:00
Openingsbod € 69
ObjectlocatieVelsen-noord,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa