Han Teng - Zonder titel.

Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!
Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Han Teng (1978)
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Teng werd geboren in 1978 en in 2001 rondde hij zijn studie af aan het Tianshui Teaching College, met als specialisatie kunst. Zijn werk ‘Earth’ won de tweede prijs in de Youth Art Fair. Zijn olieverfschilderij ‘That Year’ is tijdens het vijftigjarige jubileum van het P.R. China fonds bekroond met de titel Excellent Artwork. Zijn schilderijen zijn opgenomen in onder andere The Collection of Famous Persons in the World, The Collected Edition of Chinese Art en de Selected Edition of Chinese Art.

Han Teng (1978)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
70 cm
70 cm
Sluit over 9d 21u 50m 33s
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-08-2022 om 15:09
Eindtijd:27-08-2022 om 19:52