FA. (2)

Hank Beelenkamp - Dansende vrouw

Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!
Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!Hank Beelenkamp - Dansende vrouw kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Hank Beelenkamp (1952)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen28 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Plastische sculptuur van Hank Beelenkamp.
Hoogte sculptuur 22,5 cm.
Sokkel ook onbeschadigd.

Hank Beelenkamp (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
12
28
12
Starttijd:05-05-2022 om 13:44
Eindtijd:16-05-2022 om 19:33
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland