Hanno Edelmann: Lithografie, Familie II - Verkocht

Hanno Edelmann: Lithografie, Familie II kopen? Bied vanaf 3!

Verkoopprijs: € 3,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Hanno Edelmann. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Hanno Edelmann
Titel: Familie II
Lithografie, gesigneerd
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:06-05-2017 om 19:32
Eindtijd:11-05-2017 om 17:37
Gerrit1
11 mei / 17:31
€ 3