Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd!

Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!
Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!Hanno Edelmann, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 40!

Hanno Edelmann

Favoriet

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Hanno Edelmann
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Drie litho's vol warme sfeer van de Duitse kunstenaar Hanno Edelmann.

Uit gelimiteerde editie, met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen elk ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Hanno Edelmann

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Starttijd:13-04-2015 om 20:45
Eindtijd:27-04-2015 om 20:45
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNederland