Hans Ebeling Koning - gemengde techniek - Verkocht

Hans Ebeling Koning - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Hans Ebeling Koning - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2018
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

titel: paardenbloemsteeltjes in water
techniek: acrylverf/penseel & inkt/pen
afmetingen: papier 38x42 cm., beeld 27x36 cm.
gesigneerd r.o.: HEK 2018 (potlood)

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
36 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-07-2018 om 12:19
Eindtijd:29-07-2018 om 22:37
vorstenbosch50
29 jul. / 20:45
€ 50