| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Hans Ebeling Koning
Titel: Artisjokken
Techniek: Gouacheverf op papier
Afmeting: 50x64 cm.
Gesigneerd: H.E.K.91 (r.o. in inkt met pen)
Vraagprijs: €150,- exclusief verzendkosten
Alleen verzenden (eventueel plat)
Prachtig geschilderd werk in goede staat.
Is eerder onder passepartout getoond geweest.
| Transport | |
| Garantie | |