Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, Gouacheverf op papier, Artisjokken - Verkocht

Hans Ebeling Koning, Gouacheverf op papier, Artisjokken kopen? Bied vanaf 150!

  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Hans Ebeling Koning
Titel: Artisjokken
Techniek: Gouacheverf op papier
Afmeting: 50x64 cm.
Gesigneerd: H.E.K.91 (r.o. in inkt met pen)
Vraagprijs: €150,- exclusief verzendkosten
Alleen verzenden (eventueel plat)

Prachtig geschilderd werk in goede staat.
Is eerder onder passepartout getoond geweest.

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kvhtb
8 verkochte items
Alle items (0)