Hans Ebeling Koning - Teveel melancholie I - Verkocht

Hans Ebeling Koning - Teveel melancholie I kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2020
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
www.hansebelingkoningklooit.today

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
28 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 18:44
Eindtijd:22-03-2020 om 21:22
paulus8591
22 mrt. / 17:30
€ 50