Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Tekening in goede staat. Het boek heeft zeer lichte foxing. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 30-5-2023 om 20:04 |
Eindtijd | 14-6-2023 om 19:22 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |