Hans Goddefroy - Moeder met kind.

Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!
Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!Hans Goddefroy - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Goddefroy (1933)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 25 x 8 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1800 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig beeldje gemaakt door Hans Goddefroy, in zijn kenmerkende enigszins kubistische stijl. Het beeldje is gemaakt uit een mij onbekend materiaal, mogelijk gietsteen.
Het beeldje heeft een verweerd uiterlijk wat het een speciale charme geeft. Mogelijk heeft het buiten gestaan. Beelden van Hans Goddefroy staan verspreid in diverse plaatsen in oost Brabant, zoals Eindhoven, Veldhoven, Helmond en Schijndel.
Dit beeldje heeft een verweerd uiterlijk, maar de conditie van het materiaal van het beeld is goed.
Binnen Nederland € 11,25
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Hans Goddefroy (1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Petrus123
584 verkochte items
Alle items (39)
8
25
10