| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
De beeldafmetingen van het werk/gehele blad zijn 70-100 cm en het is niet ingelijst. Het is een gemengde techniek op karton, handgesigneerd met krijt op zowel de voor- als de achterkant. Het werk is resigned dat wil zeggen opnieuw aangebracht over een oud werk heen dat dateert uit 81, zie foto. Het is een gemengde techniek, dus er is maar één exemplaar. het werk is prachtig gelaagd met intense blauwe en paarse kleuren, verkeerd in zeer goede staat en kan graties worden afgehaald. Verzenden kost € 20,00.
| Transport | |
| Garantie | |