Hans Innemee - Hans Innemee, origineel op handgeschept papier - Verkocht

Hans Innemee, origineel op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 300!

Hans Innemee, origineel op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 300!Hans Innemee, origineel op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 300!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Schilderij

Titel: Angels & Saints
Jaartal: 1996
Afmetingen: Beeld: h. 47 cm X b. 25 cm Lijst; h. 73 cm x b. 48 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: Origineel

Ingelijst: Ja
Materiaal:  handgeschept papier in prachtige bijpassende lijst
Conditie: Nieuwstaat,
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 55,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen