| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Titel: Angels & Saints
Jaartal: 1996
Afmetingen: Beeld: h. 47 cm X b. 25 cm Lijst; h. 73 cm x b. 48 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: Origineel
Ingelijst: Ja
Materiaal: handgeschept papier in prachtige bijpassende lijst
Conditie: Nieuwstaat,
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 55,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen
| Transport | |
| Garantie | |