Hans Innemee - Hans Innemee - originele tekeningen - collage - Verkocht

Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!Hans Innemee - originele tekeningen - collage kopen? Bied vanaf 375!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Hans Innemée, gesigneerd werk

Collage van 4 originele potlood tekeningen uit 1998

Lijst: 63 x 83 cm

Tekening LB en RO: 32 x 25 cm

Tekening RB en LO: 32 x 12 cm