| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Hans Innemée, gesigneerd werk
Collage van 4 originele potlood tekeningen uit 1998
Lijst: 63 x 83 cm
Tekening LB en RO: 32 x 25 cm
Tekening RB en LO: 32 x 12 cm
| Transport | |
| Garantie | |