Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee - Verkocht

Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - Schitterend vierluik Hans Innemee kopen? Bied vanaf 225!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schitterende set van vier werken van Hans Innemee, alle genummerd 123 van 160 uit 2000. Met potlood genummerd en gesigneerd. Dit zijn de lieve diertjes waar Innemee bekend mee is geworden. Uiteraard gedrukt op het voor hem typerende handgeschepte papier van de moerbeiboom. Een erg mooi vierluik in identieke lijsten.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 30,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  base
Lid sinds 2018
64 verkochte items
Alle items (1)
36 cm
36 cm
16 cm
16 cm