| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2000 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 52 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 160 |
Prachtig, herkenbaar werk van Hans Innemee. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘00) en genummerd (85/160). Mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 52cm x 52cm (incl. lijst), 28cm x 28cm (blad)
Bij aankoop moet het werk
bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet
ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden
op kosten van de koper.
| Conditie | |||||||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||||||
| Transport | |||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland | ||||||||
| Betalen | U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk. | ||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||||