Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) - Verkocht

Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - The frog and the bird, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160

Prachtig, herkenbaar werk van Hans Innemee.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘00) en genummerd (85/160).  Mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 52cm x 52cm (incl. lijst), 28cm x 28cm (blad)

Binnen Nederland € 11,99
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Rosser
4325 verkochte items
Alle items (221)
52 cm
52 cm
28 cm
28 cm