Hans Lucken - Hans Lucken: Ets, Zonder titel - Verkocht

Hans Lucken - Hans Lucken: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Lucken - Hans Lucken: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Hans Lucken - Hans Lucken: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Lucken (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20

Titel:�Zonder titel
Jaartal:�1983
Afmetingen blad:�57 cm x 45 cm (Beeld: 28 cm x 32 cm)
Oplage:�3/20�
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:�Ets�op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat maar beeld is vergeeld.
��

Toeslag:�Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10,- euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt alleen voor werken aangeboden door de Veilingmeester. Zie hiervoor ook onze veilingregels.�

Passe-partout/lijsten:�Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.�

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur.�

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button �Vraag de verkoper� om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.

Administratieve code:

QQAA

Beeld is vergeeld.
Binnen Nederland € 11,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,50

Hans Lucken (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
45 cm
57 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd2-7-2018 om 13:00
Eindtijd15-7-2018 om 14:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken