Hans-Peter Haas, zeefdruk, Olympia Kaleidoskop, 2002

Hans-Peter Haas, zeefdruk, Olympia Kaleidoskop, 2002 kopen? Bied vanaf 225!

Hans-Peter Haas

Favoriet

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Hans-Peter Haas
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prent van de Duitse kunstenaar Hans-Peter Haas (1935). Uitgegeven tgv Olympische Spelen Salt Lake City 2002. De Duitse Olympische Editie bevat 100 exemplaren van zeefdrukken van 16 kunstenaars. Andere kunstenaars zijn Brigitta Zeumer en Werner Opitz wier prenten hier ook te koop zijn.

Titel: Olympia Kaleidoskop

Jaar: 2002

Techniek:   kleurenzeefdruk

Afmeting afbeelding: 80x60 cm.

Oplage:  100 ex. Uitgegeven door Gallas Verlag, München

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier
Conditie: In goede staat.

Verzendkosten:

Hans-Peter Haas

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Starttijd:04-01-2014 om 16:25
Eindtijd:18-01-2014 om 16:25
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNederland