Hans Peters - Zeevluchtelingen

Hans Peters - Zeevluchtelingen kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Peters (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2011
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zee, schip, vluchtelingen, Middellandse zee, gele lucht, bootjes, vlucht, varen, golven

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Hans Peters (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  PPeters
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
52 cm
42 cm
50 cm
40 cm