Kosta Boda - Mooie kosta boda serveerkom
Jacob Boudewijn Volkers - Naakte dame
Guy Vandenbranden - Zonder titel
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 140 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Lichte gebruikerschade aan de zijkanten, maar zeer mooie kleurcombinatie en groot klassiek werk. Bij voorkeur af te halen, maar gezien de grootte van het werk wel apart vervoer nodig. Koerier dus mogelijk op eigen kosten. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 22-5-2023 om 11:54 |
Eindtijd | 31-5-2023 om 23:13 |