Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk

Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Épreuve d'Artiste/Artist Proof / Abstracte Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Vanhorck (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 22 x 22 cm (h x b)
Passe-partout 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Épreuve d'Artiste/Artist Proof
Het kunstwerk is een origneel Épreuve d'Artiste/Artist Proof dus erg uniek in zijn doen. U kunt het ook komen bekijken en meerdere werken bij Canvasso te Brucht.
Nieuwstaat Kwaliteit
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brucht, Nederland
Binnen Nederland € 8,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Canvasso
Lid sinds 2025
6 verkochte items
Alle items (12)
40 cm
40 cm
22 cm
22 cm