Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst - Verkocht

Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck: Litho, Vrouw leunend op stoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Vrouw leunend op stoel
Jaartal: 1984
Afmetingen lijst: 57 cm x 66,5 cm
Oplage: III/XV e.a.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in goudkleurige aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 105,00 tot 5 ingelijste werken/doeken (€65,00 op woensdag)
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 165,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken (€125,00 op woensdag)
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQLP

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(20)
FA. (252)

30052 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:31-10-2016 om 15:19
Eindtijd:13-11-2016 om 15:19
Biedingen (17)
Victorh
04 nov. / 14:49
€ 55
whiskylover
04 nov. / 14:49
€ 50
Victorh
04 nov. / 14:01
€ 45
Mica53
03 nov. / 13:47
€ 40
Alexandra1980
03 nov. / 13:47
€ 40
Mica53
01 nov. / 08:36
€ 35
whiskylover
01 nov. / 08:36
€ 30
Mica53
31 okt. / 23:41
€ 25
whiskylover
31 okt. / 23:38
€ 20
Walker
31 okt. / 23:38
€ 20
whiskylover
31 okt. / 23:38
€ 13
Walker
31 okt. / 23:38
€ 11
whiskylover
31 okt. / 23:38
€ 9
Walker
31 okt. / 23:38
€ 7
whiskylover
31 okt. / 23:37
€ 5
Walker
31 okt. / 23:37
€ 3
whiskylover
31 okt. / 17:33
€ 1