Hans Wilschut - "Decor - Dubai" , gesigneerd & genummerd, Prachtig groot werk op Dibond - Verkocht

Hans Wilschut - "Decor - Dubai" , gesigneerd & genummerd, Prachtig groot werk op Dibond kopen? Bied vanaf 1390!
Fotografie

Hans Wilschut - "Decor - Dubai" , gesigneerd & genummerd, Prachtig groot werk op Dibond kopen? Bied vanaf 1390!Hans Wilschut - "Decor - Dubai" , gesigneerd & genummerd, Prachtig groot werk op Dibond kopen? Bied vanaf 1390!Hans Wilschut - "Decor - Dubai" , gesigneerd & genummerd, Prachtig groot werk op Dibond kopen? Bied vanaf 1390!
  • Hans Wilschut (1966)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2006
Techniek C-Print
Ingelijst Dibond
Afmetingen 118.5 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Zeer beperkte oplage van slechts 5
Hans Wilschut -  "Decor - Dubai", gesigneerd & genummerd, groot werk op Dibond, uit 2006

Prachtige foto van de skyline van Dubai van de Nederlandse topfotograaf Hans Wilschut.
uit de serie "Moments in between" uit 2006.

Gesigneerd, genummerd, getiteld op de achterkant in zwarte stift, op label.
Uit een editie van slechts 5 - dit is nummer 2/5

Techniek : Kodak Endura print op dibond onder acrylglas

Op de achterkant ophangmogelijkheid - Kan direct aan de wand !

Groot werk
Maat : 118,5 x 150 cm

Hans Wilschut (Ridderkerk, 1966) legt zich al ruim vijfentwintig jaar toe op fotografie. Zijn oeuvre wordt gedomineerd door op zichzelf staande groot formaat fotowerken: extreem weidse en gedetailleerde landschaps- en stadsgezichten. Met grote aandacht voor het perspectief en zowel bij dag als ’s nachts neemt hij al jaren de mega-city als onderwerp. Hij doet veel vooronderzoek en maakt gebruik van hoogwerkers om totale vrijheid in zijn composities te bereiken.

Zijn werk was te zien in onder meer New York, Parijs, Johannesburg, Shanghai, Bogota, Lagos en Pretoria en in verschillende Nederlandse musea. Hij publiceerde diverse boeken over aan architectuur gerelateerde onderwerpen. Recent won zijn debuut film ‘La Nave’ de Best Art Documentary Award op het Masterdoc festival in Los Angeles. Zijn werk is opgenomen in collecties van Museum Gouda, Nederlands Fotomuseum Rotterdam, Musée d’Elysee Lausanne, Centraal Museum Utrecht, Museum Boijmans Van Beuningen Rotterdam, Fries Museum Leeuwarden en recentelijk het Rijksmuseum Amsterdam.

*******************************************************************************
NOTA BENE :
Kosten verzending naar Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland
50-80€
Levertijd 2-4 weken
andere landen op aanvraag
********************************************************************************
ACHTUNG BITTE :
Kosten für den Versand in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz zwischen 50 - 80€.
Lieferzeit 2-4 Wochen

*******************************************************************************NOTA BENE :Kosten verzending naar Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland50-80€Levertijd 2-4 wekenandere landen op aanvraag********************************************************************************ACHTUNG BITTE : Kosten für den Versand in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz zwischen 50 - 80€.Lieferzeit 2-4 Wochen ********************************************************************************

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00

Hans Wilschut (1966)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
215 verkochte items
Alle items (0)
150 cm
118.5 cm