Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2006 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Dibond |
Afmetingen | 118.5 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Zeer beperkte oplage van slechts 5 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
******************************************************************************* NOTA BENE : Kosten verzending naar Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland 50-80€ Levertijd 2-4 weken andere landen op aanvraag ******************************************************************************** ACHTUNG BITTE : Kosten für den Versand in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz zwischen 50 - 80€. Lieferzeit 2-4 Wochen ******************************************************************************** | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 26-3-2023 om 17:38 |
Eindtijd | 16-9-2023 om 10:14 |