Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) - Verkocht

Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Harmen van der Tuin - Zonder titel (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
  • Harmen van der Tuin (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 89.5 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderijnaam onbekend
Goede staat, wat lichte slijtage langs de randen en hoeken. Op de randen van het spierraam bladdert de verf heel licht af.

Harmen van der Tuin (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Apestaartje
Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items (0)
160 cm
89.5 cm