Harrie Antheunis - bloemen in vaas

Harrie Antheunis - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 150!
  • Harrie Antheunis (1905-1975)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen105 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst110 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de erfenis van mijn ouders, die hadden het in hun bezit gekregen van hun ouders.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bleiswijk, Nederland

Starttijd13-9-2023 om 14:34
Eindtijd22-9-2023 om 22:50
Openingsbod € 150
ObjectlocatieBleiswijk,  Nederland