5. Harrie Antheunis

Harrie Antheunis (1905-1975)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Harry ANTHEUNIS (Gouda 1905 - Renkum 1975)

Harrie Antheunis - Olieverf op doek, Engelen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Harrie Antheunis - Olieverf op doek, Engelen - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 20:32

Afmetingen110 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst