4 stuks hand genummerde en gesigneerde kunstwerken van Harrie met de titels Ontmoeting Onderweg Eenheid Afscheid Compleet met bijbehorende kartonnen bescherm omslag en uitleg van de kunstenaar. Oplage nummer 49/250 Vervaardigd in 1999
Nieuwstaat
Geheel nieuw, nog nooit ingelijst geweest
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gulpen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25